a
a
a
a

 

Mobilā dabas klase

Dabas aizsardzības pārvaldes īstenotā dabas izglītības programma ir nozīmīgs elements zinošākas un līdz ar to arī atbildīgākas sabiedrības veidošanā. Savukārt mobilā dabas klase ir mūsdienīgs risinājums, kā nokļūt tuvāk iedzīvotājiem, padarot dabas izglītību daudz pieejamāku un arī pamanāmāku plaši apmeklētos publiskajos pasākumos. Tas ir veids kā uzrunāt, ieinteresēt un mudināt izzināt dabu, saprast vides jautājumus un savu personisko lomu dažādās kopsakarībās.

Mobilā dabas klase piedāvā atraktīvā un izklaidējošā veidā izzināt dabas ekosistēmas, dabas vērtības un iesaistīties dabas saglabāšanas pasākumos. Aktivitātes veidotas kā darbnīcas un dabas izglītības spēles. To tematika iepazīstina ar piecām dažādām ekosistēmām – mežiem, saldūdeņiem, jūras piekrasti, zālājiem un purviem, šo ekosistēmu dažādo elementu savstarpējo saistību, potenciālajiem draudiem, apsaimniekošanas veidiem un nozīmi. Tāpat arī katra cilvēka iespējām iesaistīties dabas vērtību saglabāšanas pasākumos.

Mobilā dabas klase ir vērtīgs papildinājums dažādiem pašvaldību, iestāžu un organizāciju rīkotajiem publiskajiem pasākumiem. Tā ir klātesoša iniciatīvas “Daru labu dabai” talkās un Dabas aizsardzības pārvaldes Dabas centru rīkotajos pasākumos visā Latvijā.

Vairāk par mobilās dabas klases piedāvājumu interesēties, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot pa tālruni +371 26424972.

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.
Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli: